Zajímavosti

Ochutnejte Gruzii z apartmánů Magnetic Beach Resort

Do Magnetic Beach Resortu za námi přiletěl fotograf, který udělal profi fotografie apartmánů. Část fotek s Vámi dnes sdílíme.

 

Gruzínská vína si nenecháte ujít

Poslední dvě fotografie pro Vás speciálně aranžovala a fotila žena, paní Daniela Zapletalová, která má na svědomí vymazlený interiér ve stylu Feng Shui. Sice není profi fotografka, ale je to takový dozor celé stavby v sukni a její nápad nechat Vám v kuchyňské lince otvírák na víno oceníte :).

Jak tedy vidíte, tak v apartmánu na Vás čeká mimo vařečky, prkénka, dvou nožů také otvírák na víno! A gruzínské víno Vás rozhodně bude zajímat! Kavkazské víno patří mezi nejstarší vína na světě a je vášní a chloubou národa. Místní vína opěvují mnozí knižní průvodci, cestovatelé a degustátoři. Z gruzínského vína budete nadšení jako my!

V apartmánech jsme použili jen ty nej materiály

A abyste se při popíjení lokálního vína cítili báječně, vytvořili jsme pro Vás příjemný prostor.V apartmánech najdete materiály prvotřídní kvality jako koberce na míru, mramorový obklad v koupelnách nebo kuchyňský kout, který má kamennou pracovní desku! Tušíme, že Vy stejně nejraději budete se sklenkou vína pozorovat zapadající slunce nad mořem z apartmánové terasy…

Investiční apartmány v Gruzii jsou atraktivní příležitostí jak uchovat a navýšit hodnotu peněz

Gruzie je pro Vás ta pravá volba. Proč jsme si Gruzii vybrali my si můžete poslechnout ve videu.