Find Property:

Budova A

Budova A se nachází v první linii po příjezdu. Při vstupu do budovy najdete recepci resortu, lobby bar a pod ním vinný sklípek. Na střeše je rozlehlý, částečně zastřešený skybar s výhledem na celý komplex, na moře a z východní strany také na vrcholky hor. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu a většina z nich má výhled na moře. Přízemní apartmány mají ohraničené soukromé zahrady.

Celkový počet apartmánů

110

Volných apartmánů

94

Budova B

Budova B je situována v klidné části komplexu uprostřed zeleně. V budově se nenacházejí žádné komerční prostory, pouze rezidence. Všechny apartmány mají terasu nebo balkon, které mají výhled na moře. Přízemní apartmány mají ohraničené privátní zahrady.

Celkový počet apartmánů

44

Volných apartmánů

31

Budova C

Budova C je situována přímo do srdce celého komplexu. Nachází se uprostřed zahrady poblíž dětského hřiště. Tato budova je pouze rezidenční bez komerčních prostor. Všechny apartmány mají terasu nebo balkon s výhledem na moře. Přízemní apartmány mají ohraničené soukromé zahrady.

Celkový počet apartmánů

44

Volných apartmánů

31

Budova D

Budova D je situována v první linii přímo u pláže a všechny její apartmány mají balkón s výhledem na moře. V přízemí budovy se nachází restaurace MAGNETIC s celodenním provozem. Před budovou je bazén určený hotelovým hostům a u severní paty budovy je umístěno brouzdaliště pro děti.

Celkový počet apartmánů

40

Volných apartmánů

34

Budova E

Budova E je situována v první linii přímo u pláže. Všechny apartmány mají terasu nebo balkon. Zadní apartmány jsou s výhledem do udržované zahrady. Všechny ostatní apartmány mají přímý výhled na moře. Přízemní apartmány s terasou mají navíc k dispozici soukromou ohraničenou zahradu. Na střeše budovy se nachází střešní, částečně krytý bar Collective sky bar s fenomenálním výhledem na moře a hory, osázený bohatou zelení.

Celkový počet apartmánů

89

Volných apartmánů

80