Find Property:
Image Alt

Magnetic Beach Resort

Aktuálně

Pracujeme na vzorových apartmánech

Abychom mohli zájemcům o koupi apartmánu co nejdříve ukázat skutečnou podobu a hlavně top kvalitu našich apartmánů, usilovně nyní pracujeme na dvou vzorových apartmánech. Dokončeny budou v polovině června 2021.

Ve dvou vzorových apartmánech již po výstavbě příček proběhlo také osazování zařizovacími předměty v koupelnách. I v tomto jsme vše vybírali s ohledem nejen na krásný design, ale také na kvalitu a dlouhodobou životnost. Budoucí majitelé a návštěvníci tak budou využívat například baterie a sprchy značek Grohe a Hansgrohe, nejkvalitnější sprchovou vaničku Kaldewei Cayonoplan ze smaltované oceli, vyhřívaná nezamlžovací zrcadla nebo české designové otopné žebříky a mnoho dalšího.

Český kameník se pouští do díla

Společně s námi do Gruzie přiletěl také špičkový český kameník, který se společně se svým týmem postará o obložení všech koupelen kamenným obkladem. Zvolili jsme šedý mramor, který je „věčný“ a ani časem neztratí svůj punc kvality a výjimečnosti. Mimochodem mramor nakupujeme a dovážíme přímo s tureckých lomů, a tak máme dokonalou kontrolu nad jeho vzhledem a kvalitou.

Nekompromisně nerušený komfort

Často se nás ptáte, jak je to s odhlučněním jednotlivých apartmánů navzájem? A my pro Vás máme ujištění, že i na tomto si dáváme velmi záležet, protože víme, jak je klid a soukromí důležité. Všechny dělící příčky jsou tak z obou stran dvojitě oplášťované a vnější vrstva je navíc tvořena speciálním černým sádrokartonem s ještě lepšími vlastnostmi.

Jak vidíte i na těchto detailech, nejvyšší prioritou je pro nás vysoká, dlouhodobě udržitelná kvalita zpracování a z toho plynoucí spokojenost budoucích majitelů apartmánů nejen v okamžiku koupě, ale i mnoho let poté.

Aktuální fotky z výstavby interiérů a vzorových apartmánů

Vizualizace finální podoby koupelen

Zajímáte se o možnosti investice do nemovitostí projektu Magnetic Beach Resort v Gruzii?

Kontaktujte nás v případě zájmu o více informací či koupi apartmánu na telefonu +420 723 825 030 nebo emailu info@magneticbeachresort.com či kontaktním formulářem pod textem a my se Vám ozveme zpět.