Find Property:
Image Alt

Magnetic Beach Resort

Aktuálně

Probíhá osazování oken té nejvyšší kvality

Osazujeme okna s izolačním dvojsklem

Na stavbě komplexu Magnetic Beach Resort právě probíhá dokončování zateplení fasád a střech a osazování hliníkových oken na budovách D a E.

Pro všechny okna jsme zvolili evropský profil té nejvyšší kvality s přerušeným tepelným mostem a izolačním dvojsklem. Díky těmto extrémně kvalitním oknům a celkovému zateplení budov se nám podařilo několikanásobně snížit energetickou náročnost celého komplexu.

Zakládáme si na tom, že apartmánový komplex Magnetic Beach Resort bude splňovat nejvyšší nároky evropské kvality, což u jiných staveb v Gruzii není zvykem a kvalita zdaleka nedosahuje ani standardů.

To náš záměr činí téměř ojedinělým a kvalitativně neporovnatelným s konkurencí

Plně chápeme, že v oblasti investic do nemovitostí je nejvyšší prioritou investora nejen brzká návratnost investice, ale zejména vysoká dlouhodobá udržitelná kvalita zpracování.

A to náš projekt Magnetic Beach Resort splňuje.

Zajímá Vás, proč jsme se rozhodli investovat právě v Gruzii?

Gruzie se rozvíjí a je neskutečně atraktivní jako investiční i turistický cíl. V článku Proč vlastnit kousek z Gruzie si přečtěte, proč pro nás Gruzie byla jasnou volbou v oblasti investic – článek zde.

Zajímáte se o možnosti investice do nemovitostí projektu Magnetic Beach Resort v Gruzii?

Kontaktujte nás v případě zájmu na telefonu +420 723 825 030 nebo emailu info@magneticbeachresort.com či kontaktním formulářem pod textem a my se Vám ozveme zpět.