Find Property:
Image Alt

Magnetic Beach Resort

Aktuality

Proč vlastnit kousek z Gruzie

Proč vlastnit kousek z Gruzie

Proč vlastnit kousek z Gruzie

Jak by mohl investor odolat zemi, která je doslova perlou v oblasti investic. V posledních letech zažívá Gruzie turistický boom. A pořád je na začátku.

Gruzii si zamilujete. Budete na ni myslet, budete se chtít vracet. A možná budete chtít kousek této země vlastnit.

Velkolepé hory vám poskytnou fantastické výhledy. Černé moře zajistí teplé přímořské klima. Gruzínská kuchyně je výborná a plná místních čerstvých surovin. Lidé jsou pohostinní a srdeční.

Gruzie je bezpečná země s velkými příležitostmi

Gruzie je na cestě. Rozšiřuje se infrastruktura ve vnitrozemí. Staví se silnice. Probíhá výstavba nových nemovitostí. Staré sovětské budovy nahrazují odvážné a moderní architektonické stavby.

Je to bezpečná země s velmi nízkou kriminalitou. Vybavení pro návštěvníky se stále inovuje. Gruzie je obecně zdravý region. Voda z vodovodu je na většině území bezpečná k pití.

Při vstupu do země s náležitým cestovním pojištěním, můžete v případě zdravotních komplikací využít ošetření některých drahých klinik západní úrovně. Veřejná lékařské péče je jinak dostupná ve všech městech.

Gruzie je logicky atraktivní cíl zahraničních investorů, které přitahuje přívětivými podnikatelskými podmínkami, politickou stabilitou a rostoucí ekonomikou.

Nízká rizika a atraktivní výnosy

Proto jsme si ji vybrali jako cíl našich investic. Rizika jsou nízká a výnosy je dalece převyšují. Ceny pozemků zde rostou. Trh je otevřený. Využít tuto investiční příležitost je logický a racionální krok. Je pro nás nemyslitelné v této zemi neinvestovat.

Přímo na pobřeží Černého moře, v klidné oblasti Kobuleti (více o Kobuleti zde), které je v dosahu společenskému a kulturními vyžití, stavíme apartmány ve stylu Feng Shui.

Tyto apartmány může investor využít jako druhý domov, jako investici nebo obojí. Apartmánový komplex budujeme v přísných evropských kvalitativních standardech. Budovy leží přímo u pláže s výhledem na moře nebo na hory.

Budovy v pobřežní linii Černého moře

Návratnost investice za méně než 9 let

Díky výnosům z pronájmu čeká investora návratnost investice kratší než 9 let. A to bez započtení růstu hodnoty apartmánu v čase. Je to jedinečná možnost, jak se podílet na vzrůstající ekonomice Gruzie a zajistit si tak profit ze stabilní a bezpečné investice.

Kdo jsme

Jsme investiční skupina z České republiky a přinášíme příležitosti pro investory, kteří vnímají vzrůstající tendence cestovního ruchu v Gruzii. Naše projekty přináší návratnost v rozmezí 7 až 12 let.

V dnešní době je velmi složité vybrat tu správnou investici, a proto bych Vás chtěl ubezpečit, že každý náš záměr je vždy pečlivě zvažován a posuzován, než se rozhodneme o jeho realizaci. Za dobu mého podnikání v dalších společnostech, jsme byli schopni pomoci několika tisícům klientů, kteří investovali více než půl miliardy Kč.

Petr Zapletal

majitel První investiční a.s. (investor výstavby Magnetic Beach Resort)

Apartmány ve stylu Feng-Shui Kobuleti

Kontaktujte nás v případě zájmu na telefonu 723 825 030 nebo emailu info@magneticbeachresort.com či kontaktním formulářem pod textem a my se Vám ozveme zpět.

    Máte zájem o více informací nebo poptáváte koupi tohoto apartmánu.

     

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů dle těchto zásad.