Find Property:

Gruzie je investiční klenot

Gruzii jako příležitost k investici jsme objevili úplnou náhodou na jedné z našich cest.

Tato země nás magicky přitáhla, otevřela naše srdce a přesvědčila rozum. Rizika investování jsou oproti výnosům tak nízká, že rozhodnutí investovat v Gruzii bylo zcela racionálním krokem.

Energie v podobě peněz a času tak mohla proudit do projektu, který jsme nazvali Magnetic Beach Resort.

Čekejte komfort, klid, harmonii a odpočinek

Přímo na jednom z nejlepších míst gruzínského pobřeží v první linii u pláže, kterou omývá Černé moře, budujeme apartmánový komplex ve stylu Feng Shui.

Apartmánové pokoje jsme vybavili vysoce kvalitními zařizovacími předměty. Součástí komplexu je několik decentních barů a pool restaurant s celodenním provozem. Sky bar se nachází na střeše hotelu, odkud se budete kochat výhledy například na slunce koupající se při svém západu v Černém moři. Pláž Magnetic s černým léčivým magnetickým pískem je chloubou hotelu. Jde o první denně udržovanou pláž v Gruzii. Až zatoužíte po sportu, přímo v hotelové zahradě na vás čeká workoutové hřiště. Děti si mohou nabažit pohybu na dětském hřišti.

Ať už se rozhodnete využít apartmán jako svůj druhý domov nebo jej budete nabízet k pronájmu či obojí, v Magnetic Beach Resort si každý přijde na své.

Lokalitu pro výstavbu našich apartmánů jsme si vybrali záměrně

Zásadní pro rozhodování byl fakt, že podnebí přímořské oblasti Adžárie má vlhké subtropické počasí s vydatnými srážkami na jaře a na podzim, mírnou zimou a příjemným přímořským klimatem v létě.

Kobuleti – oblast, kde stavíme, je proto dokonalá. Je chráněna horami ze všech stran a region má díky tomu specifické mikroklima se zdravým vzduchem. Borové háje uvolňují blahodárné silice.

Písek na plážích je bohatý na magnetické horniny a má léčivé účinky. Moře vyniká průzračnou vodou a je možné zde spatřit delfíny.

Šumění moře a borových hájů Kobuleti lze během chvilky vyměnit za tepot přístavního města Batumi vzdáleného 30 kilometrů, tedy necelých 45 minut jízdy autem.

Batumi se přezdívá gruzínské Las Vegas nebo Dubaj, které Vás oslní šarmem elegantních historických staveb, moderní odvážnou architekturou a horami zahalenými mlžným oparem.

V období dubna až listopadu si v oblasti Adžárie užijete teplé slunečné klima nejvíce.  Čeká na vás magická rozkvetlá příroda, koupání v moři, výlety do hor. V zimě pak hory zavalené sněhem nebo procházky po pobřeží či obdivování místní jedinečné architektury. V Gruzii není pro nudu prostor.

Jdeme cestou nejvyšší kvality

Apartmánový komplex stavíme v přísných evropských kvalitativních standardech. Plně chápeme, že v oblasti investic do nemovitostí je nejvyšší prioritou investora nejen brzká návratnost investice, ale zejména vysoká dlouhodobá udržitelná kvalita zpracování.

Interiéry jsme nechali navrhnout podle stylu Feng – Shui a dodavatele zařizovacích předmětů jsme vybírali podle přísných měřítek.

Konkrétně do koupelen jsme pro obklad a dlažbu použili pravý přírodní mramor, který dovážíme z tureckých lomů. Sprchové baterie, podomítkové sprchy a příslušenství jsme vybrali od osvědčeného německého výrobce Grohe. Sprchová vanička je z litiny – ze smaltované oceli, která jasně určuje její vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Oblast umyvadel zdobí ikonická podomítková baterie od italské rodinné firmy Paffoni a společně s dvojitou deskou z přírodního mramoru vytváří designový požitek/zážitek. WC mísu renomované značky Ideal Standart jsme nechali osadit duroplastovým sedátkem s praktickým pomalým sklápěním. Splachovací ovladač je nerezový.

Pro maximální komfort jsme zvolili vyhřívaná zrcadla, která zajistí jasný obraz a zabrání mlžení. Samozřejmostí jsou designové otopné žebříky a další nerezové doplňky, úsporná LED svítidla s vynikajícím výkonem a nízkou spotřebou. Spát se vám bude skvěle, protože postele a matrace jsou té nejvyšší kvality. Turecké koberce ruční výroby umocňují pocit pohody. Aby vás čtení neunavovalo, apartmány jsme vybavili čtecími lampičkami. Nezapomínáme ani na kvalitní zpracování kuchyňské linky podle nejnovějších trendů EU se zárukou 20 let. Úsporná lednice je součástí.

Fasáda budov má dvojité zateplení. Okna mají řecké šestikomorové profily, díky kterým se podařilo snížit energetickou náročnost celé budovy.

Gruzie nadchne každého

Přibližně 13% z rozlohy Adžárie patří mezi chráněné oblasti, rezervace a národní parky. To znamená nedotčenou přírodu, která se nachází právě v oblasti Kobuleti. Krásy Gruzie máte doslova „za domem“.

Oblast Kobuleti je tak unikátní díky kombinaci přírodních parků a dokonalých podmínek pro prázdniny na pláži. V blízkosti Kobuleti je mnoho hradů a kostelů zasazených do nádherné až mysticky krásné krajiny.

Hrad Petra ze 6. století patří mezi jedno z mnoha bájných míst a zároveň jde o významné archeologické naleziště. Je vzdálené 7 km od Kobuleti a vstup je volný. Národní park Mtirala leží 25 km od Kobuleti. Užijete si zde pěší i zip túry, poslech a pozorování ptáků, jízdy na koních nebo lanový park. Chráněné území Kintrishi 32 km od Kobuleti leží v rozmezí nadmořské výšky 300 – 2500 m n.m. Je to jedinečná možnost vidět Tamari Arch Bridge, ruiny kostela Khinotsminda, vodopády, jezero Tbikeli a také původní vinné nádoby kvevri a mnoho speciálních druhů rostlin. Tím výčet možností pro výlety v blízkosti Kobuleti zdaleka nekončí a věnujeme se jim v našich blogových aktualitách.

Až zatoužíte po ruchu města, vyrazte do Batumi, které vás uchvátí odvážnou architekturou. Navštívit můžete delfinárium a Aquapark Hakuna Matata. V Botanické zahradě, která se rozkládá podél pobřeží a celkově zabírá plochu 108 hektarů, pak můžete dočerpat energii pro další výlety třeba do lyžařské oblasti Goderdzi ski vzdálené 141 km od Kobuleti.

Gruzie vás nepřestane bavit.

Fantasticky krátká doba ČR - Gruzie Kutaisi

Za nízkou cenu letenky a pár hodin v letadle Vás čeká nádherný a dobrodružný kraj.

V Gruzii, konkrétně na letišti v Kutaisi, můžete být už za 3,5 hodiny. Letět můžete dle libosti z Prahy, Katowic, Budapešti nebo Vídně.

Vzdálenost letiště Kutaisi od Kobuleti je zhruba 1,5 hodiny cesty v rozmezí od 93 do 114 kilometrů v závislosti na rozhodnutí, kterou cestou z letiště do Kobuleti pojedete.

V Magnetic Beach Resort tak můžete být za celkem 5 hodin čistého času, bez započítání zpoždění letu, zdržení na letištích či na cestě autem. Přesto jde o velmi krátký čas na cestě, kdy se můžete kochat krásami Gruzie a plnými doušky nasávat místní atmosféru. Vlastnit nemovitost v Gruzii má jednoduše spoustu výhod.

Čas je v Gruzii napřed, a to o 3 hodiny oproti času v České republice.

Vychutnejte si nádherné západy slunce nad Černým mořem přímo z první linie

Sky bar s nádherným výhledem

Restaurace přímo u bazénu

25 metrový infinity pool

První servisovaná pláž v Gruzii

Hlídané parkování

Dětské hřiště, splash pool, workout

Balkon či terasa u každého apartmánu

2 mezinárodní letiště v dosahu

Černý magnetický písek

Zdravý vzduch z moře a hor

Blízko národních parků a jiných atrakcí

Budujeme v souladu s feng shui

Design, luxus, kvalita, feng shui - to snoubí interiéry Magnetic Beach Resort

KTERÝ APARTMÁN BUDE TEN VÁŠ?

Všechny apartmány jsou kompletně vybavené luxusním nábytkem, sanitou a technologiemi evropské kvality s důrazem na feng-shui, jež se snoubí s moderním světovým designem.

Tento typ apartmánu naleznete v budově E, jedná se o prostřední apartmány v druhém až devátém podlaží.

Ve vstupu do apartmánu je šatní stěna a vchod do koupelny a na wc. Chodba dále pokračuje do jednoho obytného prostoru s kuchyňským koutem, jídelnou a prostorem na spaní. Apartmán je vhodný pro 2 dospělé osoby. Apartmán disponuje balkonem s přímým výhledem na moře.

1+kk

Plocha celkem

34,2 – 34,6 m2

Plocha apartmánu

28,2 – 28,6 m2

Plocha balkonu

6 m2

Cena apartmánu

od 119 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově E, jedná se o prostřední apartmány v přízemí budovy. Ve vstupu do apartmánu je šatní stěna a vchod do koupelny a na wc. Chodba dále pokračuje do jednoho obytného prostoru s kuchyňským koutem, jídelnou a prostorem na spaní.

Apartmán disponuje terasou a má navíc k dispozici soukromou ohraničenou zahradu. Plocha soukromé zahrady před apartmány není předmětem prodeje. K přízemním apartmánům je klient dostává k dispozici jako bonus zdarma.

1+kk

Plocha celkem

34,2 – 34,6 m2

Plocha apartmánu

28,2 – 28,6 m2

Plocha terasy

6 m2

Plocha soukromé zahrady

21 m2

Cena apartmánu

od 126 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově E, jedná se o rohové apartmány v druhém až devátém podlaží.

Při vstupu vpravo/vlevo se nachází samostatný prostor ložnice. Dále v chodbě vlevo/vpravo je vstup do koupelny a na wc. Chodbou projdeme do části kuchyně s jídelnou a na terasu. Tento apartmán je dispozičně zpracovaný pro dvě dospělé osoby a dvě děti, pro které je připravená přistýlka v prostoru jídelny. Apartmán disponuje balkonem s přímým výhledem na moře.

2+kk

Plocha celkem

51,6 – 53,7 m2

Plocha apartmánu

44,2 – 46,3 m2

Plocha balkonu

7,4 m2

Cena apartmánu

od 183 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově E, jedná se o rohové apartmány v přízemí budovy.

Při vstupu vpravo/vlevo se nachází samostatný prostor ložnice. Dále v chodbě vlevo/vpravo je vstup do koupelny a na wc. Chodbou projdeme do části kuchyně s jídelnou a na terasu. Tento apartmán je dispozičně zpracovaný pro dvě dospělé osoby a dvě děti, pro které je připravená přistýlka v prostoru jídelny.

Apartmán disponuje terasou a má navíc k dispozici soukromou ohraničenou zahradu. Plocha soukromé zahrady před apartmány není předmětem prodeje. K přízemním apartmánům je klient dostává k dispozici jako bonus zdarma.

2+kk

Plocha celkem

50,6 – 52,7 m2

Plocha apartmánu

44,2 – 46,3 m2

Plocha terasy

6 m2

Plocha soukromé zahrady

21 m2

Cena apartmánu

od 182 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově E, jedná se o apartmány s výhledem do udržované zahrady.

Ve vstupu jsou umístěné šatní stěny a vlevo se nachází vchod do prostorné koupelny a na wc. Vpravo je prostor pro spaní, jídelní kout a velký kuchyňský kout. Apartmán je vhodný pro 2 dospělé osoby. K apartmánu náleží balkon s výhledem do udržované zahrady.

1+kk

Plocha celkem

39,5 m2

Plocha apartmánu

35,1 m2

Plocha balkonu

4,4 m2

Cena apartmánu

od 136 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budovách B, C a D, jedná se o prostřední (a některé rohové) apartmány napříč všemi patry budov.

Ve vstupu do tohoto apartmánu je šatní stěna a vchod do koupelny a na wc. Chodba dále pokračuje do jednoho obytného prostoru s kuchyňským koutem, jídelnou a prostorem na spaní. Díky dvojité přistýlce je apartmán vhodný pro 3 dospělé osoby nebo dva dospělé a dvě děti. Apartmán disponuje balkonem s přímým výhledem na moře.

1+kk

Plocha celkem

42,7 m2

Plocha apartmánu

36,7 m2

Plocha balkonu

6 m2

Cena apartmánu

od 127 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budovách B a C, jedná se o přízemní apartmány.

Ve vstupu do tohoto apartmánu je šatní stěna a vchod do koupelny a na wc. Chodba dále pokračuje do jednoho obytného prostoru s kuchyňským koutem, jídelnou a prostorem na spaní. Díky dvojité přistýlce je apartmán vhodný pro 3 dospělé osoby nebo dva dospělé a dvě děti.

Apartmán disponuje terasou a má navíc k dispozici soukromou ohraničenou zahradu. Plocha soukromé zahrady před apartmány není předmětem prodeje. K přízemním apartmánům je klient dostává k dispozici jako bonus zdarma.

1+kk

Plocha celkem

41,9 – 42,5 m2

Plocha apartmánu

35,7 – 36,5 m2

Plocha balkonu

6 m2

Cena apartmánu

od 131 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově B, C a D, jedná se o rohové apartmány v pátém až osmém podlaží.

Ve vstupu je šatní stěna a vchod do koupelny a na wc. Chodba dále pokračuje do jednoho obytného prostoru s kuchyňským koutem, jídelnou a prostorem na spaní. Díky dvojité přistýlce je apartmán vhodný pro 3 dospělé osoby nebo dva dospělé a dvě děti. Apartmán disponuje rohovým balkonem s přímým výhledem na moře.

rozšířené 1+kk

Plocha celkem

54,8 m2

Plocha apartmánu

45,9 m2

Plocha balkonu

8,9 m2

Cena apartmánu

od 167 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově B, C a D, jedná se o rohové apartmány v druhém až jedenáctém podlaží.

Po vstupu do chodby se nachází vchod do nadstandardně řešené šatny a vpravo pak vstup do koupelny a na wc. Dále z chodby vejdete do jídelny s kuchyňským koutem a do obývací části. Ložnice je řešena samostatně. Díky dvojité přistýlce je apartmán vhodný pro 3 dospělé osoby nebo dva dospělé a dvě děti. Apartmán disponuje rohovým balkonem s přímým a bočním výhledem na moře.

2+kk

Plocha celkem

61,3 m2

Plocha apartmánu

46,5 m2

Plocha balkonu

14,8 m2

Cena apartmánu

od 182 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově A, jedná se o prostřední apartmány v druhém až devátém podlaží.

Ve vstupu je šatní stěna a vchod do koupelny a na wc. Chodba dále pokračuje do jednoho obytného prostoru s kuchyňským koutem, jídelnou a prostorem na spaní. Apartmán je vhodný pro 2 dospělé osoby. Apartmán disponuje balkonem s přímým výhledem na moře.

1+kk

Plocha celkem

33,8 – 34,2 m2

Plocha apartmánu

27,8 – 28,2 m2

Plocha balkonu

6 m2

Cena apartmánu

od 98 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově A, jedná se o rohové apartmány v druhém až devátém podlaží.

Při vstupu vlevo/vpravo se nachází samostatný prostor kuchyně s jídelnou. Vpravo/vlevo pak vstup do koupelny a na wc. Dále chodbou projdeme do části ložnice a na terasu. Tento apartmán je dispozičně zpracovaný pro dvě dospělé osoby a dvě děti, pro které je připravená přistýlka v prostoru jídelny. Apartmán disponuje balkonem s přímým výhledem na moře.

1+1

Plocha celkem

60,8 – 63,7 m2

Plocha apartmánu

53,4 – 56,3 m2

Plocha balkonu

7,4 m2

Cena apartmánu

od 180 000 USD

Tento typ apartmánu naleznete v budově A, jedná se o apartmány s výhledem na hory.

Pohodlně řešený apartmán s nadstandardně velkými balkony. Po levé straně se nachází kuchyňský kout s přistýlkou a jídelním stolem. Za kuchyní je průchod do ložnice se samostatným balkonem. Po pravé straně se od vstupu vchází do koupelny. Tento apartmán je dispozičně řešen pro dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé osoby.

1+1

Plocha celkem

51,5 m2

Plocha apartmánu

39,5 m2

Plocha balkonu

12 m2

Cena apartmánu

od 149 000 USD

SRDEČNÍ INVESTICE

Gruzie je na cestě. Je zde otevřený trh, ceny pozemků každoročně rostou, rozšiřuje se infrastruktura. Vláda vytyčila turismus jako jednu z hlavních priorit země. V Gruzii je panenská příroda, milí lidé, výborné jídlo a neskutečné víno. Najdeme zde krásnou klidnou horskou krajinu, jezera, skalní města, ale také lyžařská střediska Gudauri, Mestia či Bakuriani pro zimní vyžití turistů.

Gruzie je zkrátka rozmanitá země, která nabízí dobrodružství i odpočinek, moře i sníh, historii i modernu. Gruzie je prostě srdcovka.

NÁVRATNOST INVESTICE 7 až 12 LET

Majitel apartmánu si může zvolit, jak chce svůj apartmán využívat.

Majitel může apartmán sám celoročně využívat a profitovat pouze na růstu ceny apartmánu. Může svůj apartmán částečně využívat a částečně pronajímat a kromě růstu ceny vydělávat také na výnosech z turistického pronájmu. Nebo apartmán nemusí využívat vůbec a my mu budeme posílat roční fixní výnos bez ohledu na obsazenost apartmánu. Níže vidíte vzorovou výnosnost v případě pronájmu apartmánu…

14 706 USD

Příjmy z pronájmu

2 010 USD

orientační náklady na údržbu a servis

635 USD

5% daň ze zisku

12 061 USD

Čistý výnos

< 9 let

Doba návratnosti

Komfort, klid, dobrodružství i adrenalin. Gruzie uspokojí srdce dobrodruha i romantika.

TERMÍNY PROJEKTU

Preloader
 • Zahájen prodej apartmánů

  1.2.2021

  Zahájen prodej apartmánů

 • Dokončení vzorových apartmánů

  10.6.2021

  Dokončení vzorových apartmánů

 • Spuštění testovacího provozu

  1.7.2021

  Spuštění testovacího provozu

 • Převod apartmánů na majitele

  1.10.2021

  Převod apartmánů na majitele

AKTUÁLNĚ Z MAGNETICU

MÁM ZÁJEM

Máte dotaz? Chcete znát více detailů? Nebo již máte zájem o koupi konkrétního apartmánu v Magnetic Beach Resort? Napište nám přes tento odpovědní formulář a my se Vám do 48 hodin ozveme zpět.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů dle těchto zásad.

  Pro zájemce o koupi apartmánů připravujeme v květnu a červnu prohlídky vzorových apartmánů přímo v Gruzii. Máte zájem podívat se na Magnetic Beach Resort osobně a poznat krásy Gruzie? Pošlete nám kontakt přes tento formulář a my se Vám do 48 hodin ozveme zpět.

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů dle těchto zásad.

   DALŠÍ KONTAKTY

   martic
   @magneticbeachresort.com

   +420 723 825 030