Prohlídka apartmánů

Srdečně Vás zveme na návštěvu

Pro zájemce o koupi apartmánu jsme připravili možnost vydat se s námi do Gruzie a prohlédnout si probíhající výstavbu Magnetic Beach Resort a dokončené vzorové apartmány na vlastní oči. Kromě toho Vám dáme „ochutnat“ také další gruzínské krásy a možnost navnímat tuto neopakovatelnou investiční příležitost.

Prohlédněte si video z naší dílny

CESTA DO GRUZIE

Kdy 29.1.2022

Odlet: Sobota 29.1.2022

Odlet z Prahy 7:50 / přílet do Kutaisi v 14:20 (časový posun 3 hodiny)

Návrat: Středa 2.2.2022

Odkud

Odlet přímým letem společnosti Wizz Air z Prahy do Kutaisi. Návrat zpět z Tbilisi v 6:45 směr Praha, kam přiletíme v 11:00 hodin našeho času.

Program

Cílem je na místě vidět probíhající stavbu Magnetic Beach Resort. Dále navštívíme Batumi alias „gruzínské Las Vegas“, unikátní a majestátní dendrologický park, rybí tržnici a mnoho dalšího dle požadavků našich hostů.

Po příletu přejezd na Magnetic a prohlídka. Dále přesun do Batumi na večeři a prohlídka večerního Batumi. Ubytování v hotelu. Neděle – společná snídaně a přesun na stavbu. Společný program s následným přesunem do Tbilisi. Večeře a ubytování v Tbilisi. Pondělí a úterý – vyřizování nezbytných formalit a prohlídka města.

Ubytování

Dle volby každého z účastníků je možné ubytovat se v jedinečném 5***** hotelu Paragraph či v 2** hotelu. Vše je na společné dohodě.

Podmínky

Dle Vašich požadavků Vám zařídíme letenky, ubytování a stravu, toto si hradíte sami (řešeno formou zálohové faktury, komplet cena 12 000 Kč/osoba). My Vám zajistíme a uhradíme přepravu z/na letiště v Kutaisi a také doprovodný program.

Opatření COVID-19

Aktuální situace v Gruzii vyžaduje po příchozích návštěvnících buď platný covid pas, tedy očkování, nebo PCR test ne starší 72 hod. Dále pak vyplnění elektronického příjezdového registračního formuláře, který pomůžeme hostům vyplnit.

Po návratu do České republiky je nutné prokázat se platným covid pasem, nebo PCR testem ne starším 72 hod. Pro klienty s platným covid pasem není nutná karanténa, klienti s PCR testem by měli dle nařízení vlády dodržet 5ti denní karanténu. Po příletu je nutné vyplnit příjezdový formulář.

Máte zájem letět s námi do Gruzie?
           
Zarezervujte si místo pomocí následujícího kontaktního formuláře nejpozději do soboty 29.1.2022. Na základě této registrace se Vám do 24 hodin ozveme telefonicky a doladíme společně veškeré detaily.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů dle těchto zásad.