Find Property:
Image Alt

Magnetic Beach Resort

Aktuálně

Střecha, jak se patří

Na kvalitním zaizolování a zateplení střech našich budov a jejich detailů jsme si dali opravdu záležet. Na místní poměry v Gruzii nevídaná záležitost, pro nás samozřejmý západoevropský standard.

Prvořadá je pro nás TOP kvalita a dlouhodobá životnost nikoliv nejnižší náklady. Nedokonalosti na střeše mohou mít opravdu nepříjemné následky, a proto jsme volili dostatečně zateplené a bezchybně zaizolované střechy s dokonale řešenými napojeními a detaily. I přes údiv stavební firmy, že „tohle v Gruzii nikdo nedělá“, jsme se nedali zviklat a trvali na svých standardech.

Sky bar Collective

Budova E bude mít na svojí střeše sky bar, který jsme nazvali Collective. Bude mít menší uzavřenou část s barem a otevřenou terasu se stíněním směrem k moři. Prosklené stěny zajistí ničím nerušený výhled na hory nebo na moře. Bar bude mít večerní provoz a bude se otevírat před západem slunce, protože tyto výhledy budou nezapomenutelné. Více o plánovaných restauracích a barech v Magnetic Beach Resort najdete na tomto odkaze.

Fotky z průběhu dokončování střech

Vizualizace střešního sky baru Collective

Zajímáte se o možnosti investice do nemovitostí projektu Magnetic Beach Resort v Gruzii?

Kontaktujte nás v případě zájmu o více informací či koupi apartmánu na telefonu +420 723 825 030 nebo emailu info@magneticbeachresort.com či kontaktním formulářem pod textem a my se Vám ozveme zpět.